Jandarma Genel Komutanlığı logo

Tel: (0312) 456 1999

Adres: Devlet Mh. Vekaletler Caddesi, Jandarma Genel Komutanlığı, Pk: 06510 Beştepe, Çankaya, Ankara, Türkiye


Jandarma Genel Komutanlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Devlet Mah. mahallesinde (İsmet İnönü Blv) yer alıyor. Jandarma Genel Komutanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Jandarma Genel Komutanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Jandarma Genel Komutanlığı
    Toplam 44 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.09 puan aldı.
  • efendim ben 1993 2 devreyim konya e tipi ceza evinde görev yapmakdaydım burada konya akşehire yeni ceza evi yapılmış benden habersiz bölük komutanımız beni yazmış fakat ben burada piskolojiyi bozdum kendime zarar verecegim konya e tipi ceza evinde görev yapmak istiyorum komutanla konuşuyorum hiç ilgilen miyor benim burada başıma bir iş gelirse sorumlulugu konya e tipi ceza evi bölük komutanı ve konya akşehir ceza evi karakol komutanınındır ilgilenmesini arz ederim

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Jandarma Genel Komutanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Jandarma Genel Komutanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Jandarma Genel Komutanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Jandarma Genel Komutanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...