Adres: Jan. Bölge Komutanlığı, Selçuklu, 42060 Horozluhan, , Konya, Türkiye


Jandarma Bölge Komutanlığı, Konya ili Selçuklu ilçesinin Horozluhan Mah. mahallesinde yer alıyor. Jandarma Bölge Komutanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Jandarma Bölge Komutanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Jandarma Bölge Komutanlığı
    Toplam 25 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.76 puan aldı.
  • iyi çalışmalar Ben Emekli Uzman Jandarma Mehmet SERBES Konya Hüyük Çavuş Mahallesi nüfusuna kayıtlı olup İzmirde ikamet etmekteyim. Hüyük İlmen Mahallesindeki evimin bahçesinde belediyeye ait kaldırım taşları var bunları bir komşu gece saat 24 00 sıralarında taşımaya kalkışmış orada bulunan akrabalarım müdahale etmiş Jandarmaya da bildirmiş ancak Jandarma mülk sahibi gelerek şikeyette bulunsun demiş. Bende görev yaptım ve kimseye gelsin müraacat etsin demedim. Bu malzeme şahsımın malı değil Devletin malı. Devletin malını devlet korumayacaksa memleketi çalalım gitsin.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Jandarma Bölge Komutanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Jandarma Bölge Komutanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Jandarma Bölge Komutanlığı