Tel: (0276) 223 0283

Adres: Elmalıdere Mah. Nuri Şeker Cad. No: 37, , Merkez Uşak, Türkiye


İzzettin Çalışlar Anadolu Lisesi, Uşak ili Uşak Merkez ilçesinin Elmalıdere Mah. mahallesinde (Emniyet Sokak) yer alıyor. İzzettin Çalışlar Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzzettin Çalışlar Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzzettin Çalışlar Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzzettin Çalışlar Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzzettin Çalışlar Anadolu Lisesi

0 görüş var

İzzettin Çalışlar Anadolu Lisesi adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
İzzettin Çalışlar Anadolu Lisesi
Elmalıdere Mah.Emniyet Sokak, Uşak Merkez, Uşak.
+90(0276) 223 0283 İzzettin Çalışlar Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak İzzettin Çalışlar Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...