Tel: (0212) 285 0852

Adres: Çamlıktepe Mh. Büyükdere Caddesi, Pk: 34398 Ayazağa, Sarıyer, İstanbul, Türkiye


İzzet Baysal Huzur Evi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Çamlıtepe Mah. mahallesinde (Büyükdere Caddesi) yer alıyor. İzzet Baysal Huzur Evi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzzet Baysal Huzur Evi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzzet Baysal Huzur Evi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzzet Baysal Huzur Evi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzzet Baysal Huzur Evi

1 görüş var

  • bilgi almak istiyorum sartları nasıl bilgi verirseniz çok sevinirim teşekkürler

    Misafir, 24.07.2011 20:50:00

İzzet Baysal Huzur Evi adlı mekan, 38 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
İzzet Baysal Huzur Evi
Çamlıtepe Mah.Büyükdere Caddesi, Sarıyer, İstanbul.
+90(0212) 285 0852 İzzet Baysal Huzur Evi

Aşağıdaki formu kullanarak İzzet Baysal Huzur Evi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...