İzzet Baysal Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi logo

Tel: (0212) 285 0852

Adres: Çamlıktepe Mh. Büyükdere Caddesi, Pk: 34398 Ayazağa, Sarıyer, İstanbul, Türkiye


İzzet Baysal Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Çamlıtepe Mah. mahallesinde (Büyükdere Caddesi) yer alıyor. İzzet Baysal Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzzet Baysal Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  İzzet Baysal Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi
  Toplam 40 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.32 puan aldı.
 • Lütfen detaylı bilgi gönderebilecek misiniz? Katılım şartları ücretler v.s

  35/ 5 yıldız
  ,

 • bilgi almak istiyorum sartları nasıl bilgi verirseniz çok sevinirim teşekkürler

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzzet Baysal Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzzet Baysal Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzzet Baysal Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak İzzet Baysal Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...