Tel: (0374) 275 3030

Adres: Ağaçlar Mevki Bolu Merkez, Merkez, , Bolu, Türkiye


İzzet Baysal Devlet Hastanesi, Bolu ili Bolu Merkez ilçesinin Sağlık Mah. mahallesinde (Bolu İzzet Baysal Devlet Hast. Köroğlu Ünv.) yer alıyor. İzzet Baysal Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzzet Baysal Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzzet Baysal Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzzet Baysal Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzzet Baysal Devlet Hastanesi

0 görüş var

İzzet Baysal Devlet Hastanesi adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.69 puan almıştır.
İzzet Baysal Devlet Hastanesi
Sağlık Mah.Bolu İzzet Baysal Devlet Hast. Köroğlu Ünv., Bolu Merkez, Bolu.
+90(0374) 275 3030 İzzet Baysal Devlet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak İzzet Baysal Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...