Tel: (0332) 813 3804

Adres: Isparta Yolu, Akşehir, Konya, Türkiye


İzzet Baysal 2 Nolu Sağlık Ocağı, Konya ili Akşehir ilçesinin Meydan Mah. mahallesinde (Isparta Akşehir Yolu) yer alıyor. İzzet Baysal 2 Nolu Sağlık Ocağı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzzet Baysal 2 Nolu Sağlık Ocağı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzzet Baysal 2 Nolu Sağlık Ocağı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzzet Baysal 2 Nolu Sağlık Ocağı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzzet Baysal 2 Nolu Sağlık Ocağı

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak İzzet Baysal 2 Nolu Sağlık Ocağı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...