Tel: (0232) 293 7140

Adres: Mithatpaşa Caddesi No: 41 Narlıdere/İzmir İzmir, Türkiye


İZSU Narlıdere, İzmir ili Narlıdere ilçesinin Ilıca Mah. mahallesinde (Dalya Sokak) yer alıyor. İZSU Narlıdere yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İZSU Narlıdere nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İZSU Narlıdere nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İZSU Narlıdere konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İZSU Narlıdere

0 görüş var

İZSU Narlıdere adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.47 puan almıştır.
İZSU Narlıdere
Ilıca Mah.Dalya Sokak, Narlıdere, İzmir.
+90(0232) 293 7140 İZSU Narlıdere

Aşağıdaki formu kullanarak İZSU Narlıdere ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...