Tel: (0232) 455 2200

Adres: İzsu Genel Müd, Konak, 35250, , İzmir, Türkiye


İZSU Genel Müdürlüğü, İzmir ili Konak ilçesinde yer alıyor. İZSU Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İZSU Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İZSU Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İZSU Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İZSU Genel Müdürlüğü

2 görüş var

 • Ben Çiğli Maltepe semtinde oturan bir yurttaşım.
  8108 Sokakla 8109 Sokağın kesiştiği köşede oluşan bir su arızasını ilgili yerlere defalarca bildirdiğimiz halde İzsu'dan bir Allah'ın kulu gelip de bir çözüm getirmedi.
  Tam bir haftadır devletin boruları boşa akıyor. Caddeler suya garkolmuş durumdadır. Dün sayaçları okuyan görevli de akan suya bakıp boynunu büktü. Kimi kime şikâyet edelim?
  Telefon açtığımızda telesekreter çıkıyor.
  Bugün ayın 20'si (Temmuz) bir iki gün içinde çözüm getirilmezse, yerel basını davet edip olayı basına aktaracağız.
  Umarım bu yazdıklarımı okursunuz.

  Misafir, 20.07.2010 20:20:00

 • İki aydır yapılan suya zammın nedenini merak ettim.Acaba havaların ısınması sonucu su tüketiminin artacağı düşüncesinden miBana pek de sosyal bir davranış gibi gelmedi.Sizin amacınız bu saçma zamlarla C.H.P.sine oy mu kaybettirmek.Çok yanlış yaparsınız beyler.Aman ha....

  Misafir, 07.07.2010 19:57:00

İZSU Genel Müdürlüğü adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.47 puan almıştır.
İZSU Genel Müdürlüğü
, Konak, İzmir.
+90(0232) 455 2200 İZSU Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İZSU Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...