Tel: (0232) 455 2200

Adres: İzsu Genel Müd, Konak, 35250, , İzmir, Türkiye


İZSU Genel Müdürlüğü, İzmir ili Konak ilçesinde yer alıyor. İZSU Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İZSU Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


5 görüş var

  İZSU Genel Müdürlüğü
  Toplam 29 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.28 puan aldı.
 • İz-su arızaya 1620/33 sokakta yağmur suyu kanalından uzun süredir su kaçağı olduğunu bir kaç sefer bildirmeme rağmen sorun çözülmemiştir. Hala yağmur suyu kanalından su boşuna akıp gitmektedir.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • izmir kemalpaşa yiğitler köyünden namık özdoğru izmir caddesinde oturmakdayım 10 günden beri çeşmelerde su yerine hava geliyor ve çarmur akıyor çeşmeden ilgilenmenizi arz ederim.

  1/ 5 yıldız
  ,

 • tam 3 gundur arızam var gelıp yapmadılar terbıyesızlık bu aldıgınız parayı hak etmıyosunuz oy zamanı geldıgınde ben bornovadakı evıme gıtcem dıyen azız bey ıstersen evıne gıtmeden bu sorunlarla ılgılen ızmırı hak etmıyosunuzz

  1/ 5 yıldız
  ,

 • Ben Çiğli Maltepe semtinde oturan bir yurttaşım.
  8108 Sokakla 8109 Sokağın kesiştiği köşede oluşan bir su arızasını ilgili yerlere defalarca bildirdiğimiz halde İzsu'dan bir Allah'ın kulu gelip de bir çözüm getirmedi.
  Tam bir haftadır devletin boruları boşa akıyor. Caddeler suya garkolmuş durumdadır. Dün sayaçları okuyan görevli de akan suya bakıp boynunu büktü. Kimi kime şikâyet edelim?
  Telefon açtığımızda telesekreter çıkıyor.
  Bugün ayın 20'si (Temmuz) bir iki gün içinde çözüm getirilmezse, yerel basını davet edip olayı basına aktaracağız.
  Umarım bu yazdıklarımı okursunuz.

  / 5 yıldız
  ,

 • İki aydır yapılan suya zammın nedenini merak ettim.Acaba havaların ısınması sonucu su tüketiminin artacağı düşüncesinden miBana pek de sosyal bir davranış gibi gelmedi.Sizin amacınız bu saçma zamlarla C.H.P.sine oy mu kaybettirmek.Çok yanlış yaparsınız beyler.Aman ha....

  0/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İZSU Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İZSU Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İZSU Genel Müdürlüğü