Tel: (0262) 322 3460

Adres: Yenidoğan Mh. İzmit Merkez, İzmit, , Kocaeli, Türkiye


İzmit Seka Devlet Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Yenidoğan Mah. mahallesinde (Mehmet Ali Kağıtçı Sokak) yer alıyor. İzmit Seka Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmit Seka Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmit Seka Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmit Seka Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmit Seka Devlet Hastanesi

0 görüş var

İzmit Seka Devlet Hastanesi adlı mekan, 40 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.9 puan almıştır.
İzmit Seka Devlet Hastanesi
Yenidoğan Mah.Mehmet Ali Kağıtçı Sokak, İzmit, Kocaeli.
+90(0262) 322 3460 İzmit Seka Devlet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak İzmit Seka Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...