Tel: (0262) 322 2250

Adres: T.C. İzmit Kaymakamlığı, Yenişehir Mahallesi Ova Sokak No: 38 (bekirpaşa Belediye Binası), İzmit, Kocaeli, Türkiye


İzmit Kaymakamlığı, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Yenişehir Mah. mahallesinde (Camcı Sokak) yer alıyor. İzmit Kaymakamlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmit Kaymakamlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İzmit Kaymakamlığı
    Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.62 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmit Kaymakamlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmit Kaymakamlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmit Kaymakamlığı

Aşağıdaki formu kullanarak İzmit Kaymakamlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...