Tel: (0262) 321 6809

Adres: Kocaeli, 2. Kasırga Sk, 10, Serdar, , Kocaeli, Türkiye


İzmit Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Müdürlüğü, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Serdar Mah. mahallesinde (2. Kasırga Sokak) yer alıyor. İzmit Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmit Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmit Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmit Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmit Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Müdürlüğü

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak İzmit Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...