Tel: (0232) 441 7777 veya 444 92 92

Adres: Atatürk Caddesi, No: 126, Pk: 35210, Pasaport, Alsancak, Konak, İzmir, Türkiye


İZTO - İzmir Ticaret Odası, İzmir ili Konak ilçesinin Akdeniz Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. İZTO - İzmir Ticaret Odası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İZTO - İzmir Ticaret Odası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İZTO - İzmir Ticaret Odası
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.57 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İZTO - İzmir Ticaret Odası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İZTO - İzmir Ticaret Odası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İZTO - İzmir Ticaret Odası

Aşağıdaki formu kullanarak İZTO - İzmir Ticaret Odası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...