Tel: (0232) 255 1215

Adres: Halide Edip Adıvar Caddesi No:158 A Karabağlar, , İzmir, Türkiye


İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, İzmir ili Karabağlar ilçesinde yer alıyor. İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası
    Toplam 47 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.49 puan aldı.
  • 05.06. 2014 çarşamba günü otogar önünden saat 18.40 cıvarında yeşilyurt dolmuşuna bindim. plakası 35 M 8695 tir. sürücü genç, hızlı ve kaba bir arkadaştı. garaj önünden kalkmasıyla kamil tunca bulvarındaki bir durağa gelmesi bir oldu. öylesine hızlı gitti ki başımız döndü. sonra o durakta 10 dakika kadar boş boş bekledi. akabinde birkaç km olağanüstü bir yavaşlıkta yol aldı. araç içinde sürekli reklam veren bir ekran sonuna kadar açık, sürücünün elinde bas konuş telefonu durmaksızın konuşmaktaydı. görüntüsüyle insanları sindiren bu arkadaş yol boyunca iki kez de sigara içti. yeşilyurt a kadar olan yol boyunca kah son sürat kah yürürcesine yol aldı. öyle ki yolun en sağına geçip yavaş yavaş giderken birdenbire kolunu çıkarıp soldan gelen araçları yavaşlatarak yola fırlayıveriyordu. polat caddesine geldiğimizde saat 19 35 ti. başta kendi olmak üzere kimseye saygısı olmayan bu arkadaşı kınıyor ve bu tür kişiliklere canımı emanet etmek istemiyorum. bu hususta gerekenin yapılacağına inanıyorum.

    2/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası

Aşağıdaki formu kullanarak İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...