Tel: (0232) 441 1442

Adres: İzmir Orduevi, Konak, 35260 Yeşiltepe, , İzmir, Türkiye


İzmir Orduevi, İzmir ili Konak ilçesinin Yeşiltepe Mah. mahallesinde yer alıyor. İzmir Orduevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmir Orduevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmir Orduevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmir Orduevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmir Orduevi

1 görüş var

  • masör olarak part time çalışmak isterim.millieğitim baknlığından masör diplamam var.fizyoterapi ve sporcu sakatlıkları eğitimlerim var.konu ile ilgilenirseniz. 05345537049 cumhur. saygılarımla

    Misafir, 01.11.2010 11:39:00

İzmir Orduevi adlı mekan, 49 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
İzmir Orduevi
Yeşiltepe Mah., Konak, İzmir.
+90(0232) 441 1442 İzmir Orduevi

Aşağıdaki formu kullanarak İzmir Orduevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...