İzmir Mezar logo

Tel: (0232) 454 1363

Adres: Doğuş Cad. 100 / C Buca , İzmir, Türkiye


İzmir Mezar, İzmir ili Buca ilçesinin Kuruçeşme Mah. mahallesinde (Doğuş Caddesi) yer alıyor. İzmir Mezar yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmir Mezar nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

ART GRANİT - İZMİR MEZAR, Huzur Mezar’ın İzmir Bölge Distrübütörüdür. Huzur Mezar , granit ithalatı, mermer ihracatı ve toptan satışı yapan, İstanbul 'un önemli granit-mermer depolarından birine sahip olan ABA GRANİT MERMER LTD. ŞTİ.’ nin, mezar sektöründe uzmanlaşmış alt koludur. Türkiye çapında bayi ağına sahip tek profesyonel mezar firmasıdır. Huzur Mezar ana sevk deposu Ankara’ da bulunmaktadır.

Kendi profesyonel ekibimiz ile İzmir içi ve çevresinde mezar montajı, mezar bakımı, çiçeklendirme,Granite resim işleme, desen verme, okullara ve resmi dairelere Atatürk Köşeleri, mutfak-banyo tezgahı, basamak, denizlik, yer döşeme, cephe kaplama gibi her türlü mermer ve granit uygulamasını yapmaktayız. Ayrıca Türkiye çapındaki bayi ağımız kanalıyla İzmir ve Ankara dışındaki illerde de hizmet vermekteyiz. Bunun yanında Aydın ve Denizli’ de de özel temsilcimiz bulunmaktadır.

Yüksek Kaliteli Ürünler: Türkiye’de tek olan desenli granit mezarlarımız, fabrikamızda, bilgisayar destekli gelişmiş makinelerde üretilmiştir. Bu kesim ve desen kalitesine atölye imkanları ile ulaşmak mümkün değildir.Kurumsal Güvenilirlik: Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, ilkeli ve profesyonelce çalışan firmamızın vereceği güvence, küçük mermer atölyelerinde alacağınız sözel güvencelerden daha muteberdir.Esnek Ödeme Avantajları: Kredi kartına taksit seçeneklerimiz ve diğer esnek ödeme şekillerimizden faydalanabilirsiniz.Adresinize Uzman Gönderimi: Zamansızlık veya başka sebeplerle ofisimize gelecek fırsat bulamıyorsanız, size bir telefon kadar yakınız. Uzman personelimiz eviniz ya da iş yerinizde mezar yapım ve bakımı hakkında sizi bilgilendirecektir. Bu hizmetimiz, Türkiye’de bir ilktir.Kaliteli Personel: Muhatap olacağınız tüm elemanlarımız üniversite mezunu ve işinin uzmanı kişilerdir. Bütün iletişim kanallarını kullanabilen personelimiz sayesinde, değişik tasarım ve detayları e-posta aracılığıyla da kolayca çözümleyebilirsiniz.Buca’da Ofis:Mezar yaptırmak için artık toz toprak içindeki, şehre uzak üretim yerlerine gitmenize gerek kalmadı. Şehrin içinde, tertemiz bir ofiste ürünleri inceleyip, uzman personelimizden bilgi alabilirsiniz. Showroomumuz da ürünlerimizin değişik modelleri sergilenmektedir.Mezar Bakım Hizmetleri: İzmir’de başta Buca, Kaynaklar,Uzundere, Bornova, Yeni Bornova, Soğukkuyu, Paşaköprü, Örnekköy, Doğancay, Karabağlar, Kokluca, Balçova ve Narlıdere Mezarlığı olmak üzere tum mezarlıklarda mezar çiçeklendirme ve bakım hizmeti de vermekteyiz. Gözünüz arkada kalmasın, emanetiniz emin ellerde …


Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmir Mezar nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmir Mezar konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmir Mezar

Aşağıdaki formu kullanarak İzmir Mezar ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...