yazdır
 • Nereye: İzmir Mezar adresine

İzmir Mezar hakkında

İzmir Mezar, ART GRANİT - İZMİR MEZAR,  Huzur Mezar’ın İzmir Bölge Distrübütörüdür. Huzur Mezar , granit ithalatı, mermer ihracatı ve toptan satışı yapan, İstanbul 'un önemli granit-mermer depolarından birine sahip olan ABA GRANİT MERMER LTD. ŞTİ.’ nin, mezar sektöründe uzmanlaşmış alt koludur. Türkiye çapında bayi ağına sahip tek profesyonel mezar firmasıdır. Huzur Mezar ana sevk deposu Ankara’ da bulunmaktadır.

Kendi profesyonel ekibimiz ile İzmir içi ve çevresinde mezar montajı, mezar bakımı, çiçeklendirme,Granite resim işleme, desen verme, okullara ve resmi dairelere Atatürk Köşeleri, mutfak-banyo tezgahı, basamak, denizlik, yer döşeme, cephe kaplama gibi her türlü mermer ve granit uygulamasını yapmaktayız. Ayrıca Türkiye çapındaki bayi ağımız kanalıyla İzmir ve Ankara dışındaki illerde de hizmet vermekteyiz. Bunun yanında Aydın ve Denizli’ de de özel temsilcimiz bulunmaktadır.

 

 

Yüksek Kaliteli Ürünler: Türkiye’de tek olan desenli granit mezarlarımız, fabrikamızda, bilgisayar destekli gelişmiş makinelerde üretilmiştir. Bu kesim ve desen kalitesine atölye imkanları ile ulaşmak mümkün değildir.

 

Kurumsal Güvenilirlik: Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, ilkeli ve profesyonelce çalışan firmamızın vereceği güvence, küçük mermer atölyelerinde alacağınız sözel güvencelerden daha muteberdir.

 

Esnek Ödeme Avantajları: Kredi kartına taksit seçeneklerimiz ve diğer esnek ödeme şekillerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Adresinize Uzman Gönderimi: Zamansızlık veya başka sebeplerle ofisimize gelecek fırsat bulamıyorsanız, size bir telefon kadar yakınız. Uzman personelimiz eviniz ya da iş yerinizde mezar yapım ve bakımı hakkında sizi bilgilendirecektir. Bu hizmetimiz, Türkiye’de bir ilktir.

 

Kaliteli Personel: Muhatap olacağınız tüm elemanlarımız üniversite mezunu ve işinin uzmanı kişilerdir. Bütün iletişim kanallarını kullanabilen personelimiz sayesinde, değişik tasarım ve detayları e-posta aracılığıyla da kolayca çözümleyebilirsiniz.

 

Buca’da Ofis:Mezar yaptırmak için artık toz toprak içindeki, şehre uzak üretim yerlerine gitmenize gerek kalmadı. Şehrin içinde, tertemiz bir ofiste ürünleri inceleyip, uzman personelimizden bilgi alabilirsiniz. Showroomumuz da ürünlerimizin değişik modelleri sergilenmektedir.

 

Mezar Bakım Hizmetleri: İzmir’de başta Buca, Kaynaklar,Uzundere, Bornova, Yeni Bornova, Soğukkuyu, Paşaköprü, Örnekköy, Doğancay, Karabağlar, Kokluca, Balçova ve Narlıdere Mezarlığı olmak üzere tum mezarlıklarda mezar çiçeklendirme ve bakım hizmeti de vermekteyiz. Gözünüz arkada kalmasın, emanetiniz emin ellerde …

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

İzmir Mezar için Görüşler

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  buca mezarlığıbuca mezarlığında granit resimbuca mezarlığında mezarcıbuca mezarlığında granit mezargranite resim

  Yakındaki Firma ve Mekanlar