Tel: (0232) 285 6655

Adres: 175, 3. No: 24 Arapderesi Hatay, Karabağlar, İzmir, Türkiye


İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde yer alıyor. İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi

0 görüş var

İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi adlı mekan, 49 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.33 puan almıştır.
İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi
, Karabağlar, İzmir.
+90(0232) 285 6655 İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...