İzmir İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü logo

Tel: (0232) 446 3352

Adres: Gazi Bulvarı No: 97 35280 Çankaya, İzmir, Türkiye


İzmir İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, İzmir ili Konak ilçesinin İsmet Kaptan Mah. mahallesinde (Gazi Blv) yer alıyor. İzmir İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmir İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    İzmir İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü
    Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.3 puan aldı.
  • Evde hasta bakım parası almak için evde ikamet eden maaşlı kişilerin adres değişikliği yaparak haksız maaş bağlatmak isteyenleri görüyorum çevremde lütfen maaş bağlanırken adres değişikliği hareketlerinin de incelenmesi hususunda gerçek ihtiyaç kişilerininde önüne geçmektedirler önlemek adına ciddiyetle ele alınmasıdır.Saygılar sunar iyi çalışmalar dilerim.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmir İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmir İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmir İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İzmir İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...