İzmir İl Sağlık Müdürlüğü logo

Tel: (0232) 441 8111

Adres: Hürriyet Bulvarı, No: 1, İl Sağlık Müdürlüğü, Pk: 35210, Alsancak, Konak, İzmir, Türkiye


İzmir İl Sağlık Müdürlüğü, İzmir ili Konak ilçesinin İsmet Kaptan Mah. mahallesinde yer alıyor. İzmir İl Sağlık Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmir İl Sağlık Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    İzmir İl Sağlık Müdürlüğü
    Toplam 24 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.33 puan aldı.
  • Çiğli diş hastanesine yürüme engeli olan annemi götürüyorum.Ancak bize eziyet olan oraya kadar taksi kiralayarak gitmek değil,oradaki merdivenlerden yatalak bir hastayı yürütmeye çalışmak. Neden mi orada bulunan 1 adet tekerlekli sandalye günlerdir KIRIK ben ve benim durumumda olanlar sizler düşünün. Bu sorunun en kısa zamanda çözüleceğini unut ediyorum

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmir İl Sağlık Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmir İl Sağlık Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmir İl Sağlık Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İzmir İl Sağlık Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...