Tel: (0232) 489 0500

Adres: Emniyet Müd Yenişehir Hizmet Binası, Konak, 35110 Hilal, , İzmir, Türkiye


İzmir BölgeTrafik Denetleme Şube Müdürlüğü, İzmir ili Konak ilçesinin Hilal Mah. mahallesinde yer alıyor. İzmir BölgeTrafik Denetleme Şube Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmir BölgeTrafik Denetleme Şube Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmir BölgeTrafik Denetleme Şube Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmir BölgeTrafik Denetleme Şube Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmir BölgeTrafik Denetleme Şube Müdürlüğü

5 görüş var

 • 35 CHC 41 plakalı kapalı kasa mitsubishi kamyonetin kasaya girmek için yaptırdığı ilave merdiven arka plakayı tamamen kapatıyor. plakanın okunması imkansız.

  Misafir, 17.04.2014 17:13:00

 • merhabalar.ssk eğitim ve araştırma hastanesi askeriye duvarı yan tarafındaki boş alan belirtilen saatlerde normalde araç parkına müsade ediliyor.fakat 7 -24 burası taksi durağı yanındaki çiçekçi romanlar tarafından zapt edilmiş.bu çevreyi bilen veya bilmeyen insanlardan makbuz verilmeden 5-tl üçret alınıyor.üçret vermezseniz geldiğinizde aracınızı ya çizik içinde yada aynası kırık vaziyette görüyorsunuz.o kadar polis kontrolüne rağmen adeta bu mafyalaşmış romanlar aynı yerde usulsuz nasıl çalışıyor.aslında çözüm kolay o caddeye ya kamera yada sivil polis müfettişi işi çözer.ilgileriniz için şimdiden teşekkürler.saygılarımla.

  Misafir, 05.03.2014 20:47:00

 • Selamlar sabah saat 10 geldim plaka cikartmaya onumde 11 kisi var idi saat 12 oldu hala bana sira gelecek.sizce bu normalmi anormalmi

  Misafir, 27.11.2013 11:40:00

 • Hatay İnönü caddesinde araçların caddenin her iki yanına park etmelerinden dolayı trafik çok kötü.Lütfen caddeye park yasağı getiriniz.Yaya geçitlerinden geçmek bile imkansız.Saygılarımla.

  Misafir, 15.08.2011 22:44:00

 • 60 sokakta uygulanan park yasağı bence çok yanlış. Sebebine gelince sev ilkokulu ileamerikan koleji arasındaki alanda park etmek yasak. Nedenine gelince polis memurunun söylediğine göre bu bölgeden yapılan şikayet üzerine. Bende bir vatandaş olarak aynı sokak üzerinde bulunan müdafai hukuk ilkokulun öğrencileri okula giremiyorlar servisler yolu kapatıyor oranında park yasağı olması ve ceza uygulanması. Bir de mehmet akif ersoy ilkokulunda yolu sabah ve akşamları servisler yüzünden kapanıyor. Orayada park yapan araçların kaldırılması. Bu ceza uygulanmıyan yerlerde yolun genişliği sadece iki araçlıktır. Fakat ceza uygulanan yerde ise en dar yer üç araçlık bazı yerler ise dört araçlıktır. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim. İyi çalışmalar.
  Tel.0555 4815906

  Misafir, 08.10.2010 09:03:00

İzmir BölgeTrafik Denetleme Şube Müdürlüğü adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 5.33 puan almıştır.
İzmir BölgeTrafik Denetleme Şube Müdürlüğü
Hilal Mah., Konak, İzmir.
+90(0232) 489 0500 İzmir BölgeTrafik Denetleme Şube Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İzmir BölgeTrafik Denetleme Şube Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...