Tel: (0232) 250 5050

Adres: Bozyaka Saim Çıkrıkçı Cd. No: 59 Bozyaka, Karabağlar, , İzmir, Türkiye


İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmir ili Karabağlar ilçesinin Bahar Mah. mahallesinde (2912. Sokak) yer alıyor. İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Karabağlar ilçesi Bozyaka semtinde bulunan İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Üçyol metro durağına yaklaşık 10 dk. yürüyüş mesafesinde olup, otobüs seferleri ile de tüm ilçe ve semtlerden kolay ulaşım sağlanabilir.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1 görüş var

  • çok güzel çok temiz bir hastane doktorları ve personelleri çok ilgileniyolar ben çok memnun kaldım :)

    Misafir, 24.12.2010 19:41:00

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.44 puan almıştır.
İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Bahar Mah.2912. Sokak, Karabağlar, İzmir.
+90(0232) 250 5050 İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...