Tel: (0232) 262 5555

Adres: Muratreis Mh, Konak, , İzmir, Türkiye


İzmir Asker Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde yer alıyor. İzmir Asker Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmir Asker Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmir Asker Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmir Asker Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmir Asker Hastanesi

2 görüş var

  • ben 10.jandarma eğitim alay komutanlığı 6.bölük eriyim.ben bruselloz hastalığı nedeniyle izmir asker hastanesine İNTANİYE bölümüne yatırıldım ve hava değişimi aldım karantina dan çıkışımı yaptığımda yol ücret başvurumu yaptım ordaki gerekli adresleri veya bilgilerimi IBAN numaramı verdim ama daha hesabıma yol ücretim aktarılmamıştır .bana ulaşmanız için 0542 373 00 10 ulaşabilirsiniz. beni bilgilendirirmisiniz.?

    Misafir, 29.11.2013 21:58:00

  • yardiminiza ihtiyacim var benim sevgilim ordaki hastanede apantisden dün gece hastaneye kaldirildi asker daha ameliyat olup olmadigini ögrenmek istiyorum beni bilgilendirirmisiniz ?

    Misafir, 25.11.2013 23:03:00

İzmir Asker Hastanesi adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 5.07 puan almıştır.
İzmir Asker Hastanesi
, Konak, İzmir.
+90(0232) 262 5555 İzmir Asker Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak İzmir Asker Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...