Adres: Gebze, İhsan Dede Cd, , Kocaeli, Türkiye


İzmir Ambalaj, Kocaeli ili Gebze ilçesinde yer alıyor. İzmir Ambalaj yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmir Ambalaj nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmir Ambalaj nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmir Ambalaj konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmir Ambalaj

1 görüş var

  • insan kaynaklarında on numaralı bi adamınız vardı ismail bey firmanızı çok iyi temsil ediyordu ben de gebzede esnafım selam ve saygılar

    Misafir, 22.08.2011 22:23:00

İzmir Ambalaj adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
İzmir Ambalaj
, Gebze, Kocaeli.
İzmir Ambalaj

Aşağıdaki formu kullanarak İzmir Ambalaj ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...