Tel: (0312) 395 6262

Adres: İvedik Organize Sanayi Bölgesi (ivogsan), Melih Gökçek Bulvarı No: 61 - 06370 İvedik-ostim, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


İvedik Organize Sanayi Sitesi (İVOGSAN), Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Ostim Mah. mahallesinde (704. Sokak) yer alıyor. İvedik Organize Sanayi Sitesi (İVOGSAN) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İvedik Organize Sanayi Sitesi (İVOGSAN) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İvedik Organize Sanayi Sitesi (İVOGSAN)
    Toplam 47 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.7 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İvedik Organize Sanayi Sitesi (İVOGSAN) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İvedik Organize Sanayi Sitesi (İVOGSAN) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İvedik Organize Sanayi Sitesi (İVOGSAN)

Aşağıdaki formu kullanarak İvedik Organize Sanayi Sitesi (İVOGSAN) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...