Tel: (0212) 440 0000

Adres: İstanbul Ünv Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi, Eminönü, 34134 Mollahüsrev, , İstanbul, Türkiye


İÜ Deniz Bilimleri Enstitüsü, İstanbul ili Fatih ilçesinin Mollahüsrev Mah. mahallesinde yer alıyor. İÜ Deniz Bilimleri Enstitüsü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İÜ Deniz Bilimleri Enstitüsü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İÜ Deniz Bilimleri Enstitüsü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İÜ Deniz Bilimleri Enstitüsü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İÜ Deniz Bilimleri Enstitüsü

0 görüş var

İÜ Deniz Bilimleri Enstitüsü adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
İÜ Deniz Bilimleri Enstitüsü
Mollahüsrev Mah., Fatih, İstanbul.
+90(0212) 440 0000 İÜ Deniz Bilimleri Enstitüsü

Aşağıdaki formu kullanarak İÜ Deniz Bilimleri Enstitüsü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...