Tel: (0212) 285 3855

Adres: İtü İnşaat Fakültesi, Sarıyer, 34330 Reşitpaşa, , İstanbul, Türkiye


İTÜ İnşaat Fakültesi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Reşitpaşa Mah. mahallesinde yer alıyor. İTÜ İnşaat Fakültesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İTÜ İnşaat Fakültesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İTÜ İnşaat Fakültesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İTÜ İnşaat Fakültesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İTÜ İnşaat Fakültesi

0 görüş var

İTÜ İnşaat Fakültesi adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
İTÜ İnşaat Fakültesi
Reşitpaşa Mah., Sarıyer, İstanbul.
+90(0212) 285 3855 İTÜ İnşaat Fakültesi

Aşağıdaki formu kullanarak İTÜ İnşaat Fakültesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...