Tel: (0212) 517 0856

Adres: Merkezefendi Mh. Mevlevihane Caddesi, No: 20, Pk: 34760, Cevizlibağ, Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye


İTO - İstanbul Ticaret Odası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Merkezefendi Mah. mahallesinde (Mevlevihane Caddesi) yer alıyor. İTO - İstanbul Ticaret Odası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İTO - İstanbul Ticaret Odası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    İTO - İstanbul Ticaret Odası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
  • Eski "İbrahim Müteferrika Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi" dir. Okul yeni binasında ve yeni isim altında hizmet vermeye devam etmektedir. Yeterince büyük bir yapıdır binası. Ulaşımı eski yeri kadar basit ve kolaydır. Metrobüsten inerken üst geçitten sol tarafa yani tramway durağı yönünde devam edip yolda karşıya geçerek dümdüz devam edilerek ulaşabilirsiniz. Gidiş yönünde sol tarafta kalan 3. yapıdır. Tramway ile ulaşarakta aynı şekilde ulaşabilirsiniz.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İTO - İstanbul Ticaret Odası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İTO - İstanbul Ticaret Odası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İTO - İstanbul Ticaret Odası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi