Tel: (0212) 256 4070

Adres: Piyalepaşa Mah. Piyalepaşa Cad. No: 92, 94 Kasımpaşa, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye


İTO Kadınlar Çeşmesi İlköğretim Okulu, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Piyalepaşa Mah. mahallesinde yer alıyor. İTO Kadınlar Çeşmesi İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İTO Kadınlar Çeşmesi İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İTO Kadınlar Çeşmesi İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İTO Kadınlar Çeşmesi İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İTO Kadınlar Çeşmesi İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • Ben bu okulu çok seviyorum. Çok güzel bir okul.Eminimki öğ?retmenleri de iyidir.

    Misafir, 03.02.2010 08:44:00

İTO Kadınlar Çeşmesi İlköğretim Okulu adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.09 puan almıştır.
İTO Kadınlar Çeşmesi İlköğretim Okulu
Piyalepaşa Mah., Beyoğlu, İstanbul.
+90(0212) 256 4070 İTO Kadınlar Çeşmesi İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak İTO Kadınlar Çeşmesi İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...