Adres: Beyoğlu, Tomtom Kaptan Sk, 23, 34433 Tomtom, , İstanbul, Türkiye


    kategoriler:

İtalya Konsolosluğu İstanbul, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Tomtom Mah. mahallesinde (Tomtom Kaptan Sokak) yer alıyor. İtalya Konsolosluğu İstanbul yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İtalya Konsolosluğu İstanbul nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İtalya Konsolosluğu İstanbul nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İtalya Konsolosluğu İstanbul konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İtalya Konsolosluğu İstanbul

0 görüş var

İtalya Konsolosluğu İstanbul adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
İtalya Konsolosluğu İstanbul
Tomtom Mah.Tomtom Kaptan Sokak, Beyoğlu, İstanbul.
İtalya Konsolosluğu İstanbul

Aşağıdaki formu kullanarak İtalya Konsolosluğu İstanbul ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...