Tel: (0262) 317 3000

Adres: İsu Genel Müd, , 41300 Ömerağa, , Kocaeli, Türkiye


İSU Genel Müdürlüğü, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Ömerağa Mah. mahallesinde yer alıyor. İSU Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İSU Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İSU Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İSU Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İSU Genel Müdürlüğü

1 görüş var

  • sayın genel müdürüm ben gebze pelitli köyü halkından engin elmas müdürüm pelitli köyünün bir tek su kaynagı var ve bütün köyün insanları vekoyunu keçisi büyük baş hayvanları ve canlı nevarsa hepsi busudan yararlanıyor ve belediye getirdi bu su kaynagının üzerine mezarlık koydu ve sayın müdürüm mezar suyu içmek istemiyoruz veköyün hiç başka suyu yok mezarlık yapılacak çok yer var ama gözünü diktilerrsucıkan suyuna suyun tam kaynagına mezarlık yaptılar ilgilenir seniz çok çok memnun oluruz saygılar çok teşekür ederiz

    Misafir, 17.01.2014 21:00:00

İSU Genel Müdürlüğü adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.42 puan almıştır.
İSU Genel Müdürlüğü
Ömerağa Mah., İzmit, Kocaeli.
+90(0262) 317 3000 İSU Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İSU Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...