İstek Özel Bilge Kağan Fen Lisesi logo

Tel: (0212) 663 2971

Adres: Şenlikköy Mh. Florya Caddesi, No: 2, Florya, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


İstek Özel Bilge Kağan Fen Lisesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Şenlikköy Mah. mahallesinde (Florya Caddesi) yer alıyor. İstek Özel Bilge Kağan Fen Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstek Özel Bilge Kağan Fen Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İstek Özel Bilge Kağan Fen Lisesi
    Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.7 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstek Özel Bilge Kağan Fen Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstek Özel Bilge Kağan Fen Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstek Özel Bilge Kağan Fen Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak İstek Özel Bilge Kağan Fen Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...