Tel: (0212) 211 3460

Adres: Balmumcu Mh. Gazi Umurpaşa Sokak, No: 26, Pk: 34349, Balmumcu, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


İSTEK Özel Atanur Oğuz Anadolu Lisesi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Balmumcu Mah. mahallesinde (Gazi Umur Paşa Sokak) yer alıyor. İSTEK Özel Atanur Oğuz Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İSTEK Özel Atanur Oğuz Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  İSTEK Özel Atanur Oğuz Anadolu Lisesi
  Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.
 • Bence cok guzel

  4/ 5 yıldız
  ,

 • merhaba ben sızın okulunuza kayıt yaptırmak ıstıyorum yalnız buranın ozel okul oldugunu da bılyorum ve oyuzden ucretlıdır pekı bu ucret ne kadar acaba

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İSTEK Özel Atanur Oğuz Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İSTEK Özel Atanur Oğuz Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İSTEK Özel Atanur Oğuz Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak İSTEK Özel Atanur Oğuz Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...