İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı logo

Tel: (0212) 453 8900

Adres: Akşemsettin Mh. Adnan Menderes Bulvarı (vatan Caddesi), No: 56, Fatih, İstanbul, Türkiye


İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı, İstanbul ili Fatih ilçesinin Akşemsettin Mah. mahallesinde (Vatan Caddesi) yer alıyor. İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı
    Toplam 12 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.75 puan aldı.
  • biz çalışıyoruz hafta içinde izin alamıyoruz.Haftasonları daireler açık oluyordu şimdi o uygulama kaldırıldımı?Vergi ödeme zamanlarında açık olursa çalışanlar için çok iyi olur.Şimdiden teşekkür ederim

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...