Tel: (0212) 455 5900

Adres: Eminönü, Hükümet Konağı Cd, 34110 Alemdar, İstanbul, Türkiye


İstanbul Valiliği, İstanbul ili Fatih ilçesinin Alemdar Mah. mahallesinde (Hükümet Konağı Caddesi) yer alıyor. İstanbul Valiliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Valiliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  İstanbul Valiliği
  Toplam 93 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.43 puan aldı.
 • Beraat kandiliniz mubarek olsun. Geceyi ibadet ile geçirirken şanlı tarihimizin mimarları olan Cennet mekan Sultanlarımızın kabirlerinide ziyaret etmeye çalıştım. Ama türbeler gece saat 12.00 de tak diye kapatılıyor. Benim gibi ejdatlarına bir fatiha okumaya gelen bir sürü vatandaşta kapılardan döndü. Yahu bu türbeler neden kapatılır? Bu türbelerin başında güvenlik yok mu.. var. Bu türbeler mubarek ay ve gecelerde sabahlara kadar açık olsa ve insanlar girip yüce sultanlarımızın ruhlarına bir fatiha okuyup hediye etse daha iyi olmaz mı? Sanki İnönü döneminde yaşıyormuşuz gibi türbelerin ışıkları söndürülüyor erkenden. Yahu bu sakat uygulamayı koyanlar ne büyük bir vebal alıyorlar. Bu türbeleri kapatanlar ejdadın ruhlarına okunamamış her fatihadan sorumludurlar. Sayın Valim. Türbeleri açın mubarek gecelerde. Şanlı tarihimizi yazan atalarımız ruhlarına okunacak bir fatihayı hakediyorlar.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • abbas hayri kebabçıoğlu internette efsane istanbul valilerinden lütfi kırdarı gördüm sayın avni mutlu da onun gibi duyarlı bir vali bana göre

  5/ 5 yıldız
  ,

 • istanbul gaziosman paşa Gazikent İ.Ö.O lunda cocuğumuzun baskıdan dolayı korkuk okula gitmemesini, bunun sebebini okul yönetiçilerini ve müdürü şikayet ediyorum araştırıp bizileride çağırarak olayın çözülmesini arz ediyorum

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Valiliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Valiliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Valiliği

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Valiliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...