Tel: (0212) 455 5900

Adres: Eminönü, Hükümet Konağı Cd, 34110 Alemdar, İstanbul, Türkiye


İstanbul Valiliği, İstanbul ili Fatih ilçesinin Alemdar Mah. mahallesinde (Hükümet Konağı Caddesi) yer alıyor. İstanbul Valiliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Valiliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Valiliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Valiliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Valiliği

2 görüş var

  • abbas hayri kebabçıoğlu internette efsane istanbul valilerinden lütfi kırdarı gördüm sayın avni mutlu da onun gibi duyarlı bir vali bana göre

    Misafir, 22.01.2014 06:08:00

  • istanbul gaziosman paşa Gazikent İ.Ö.O lunda cocuğumuzun baskıdan dolayı korkuk okula gitmemesini, bunun sebebini okul yönetiçilerini ve müdürü şikayet ediyorum araştırıp bizileride çağırarak olayın çözülmesini arz ediyorum

    Misafir, 25.12.2013 17:06:00

İstanbul Valiliği adlı mekan, 74 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.03 puan almıştır.
İstanbul Valiliği
Alemdar Mah.Hükümet Konağı Caddesi, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 455 5900 İstanbul Valiliği

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Valiliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...