Tel: (0212) 660 2038

Adres: Kartaltepe Mah. General Şükrü Kanatlı Cad. No: 3 Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Bakırköy Halk Eğitimi Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde yer alıyor. Bakırköy Halk Eğitimi Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bakırköy Halk Eğitimi Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Bakırköy Halk Eğitimi Merkezi
    Toplam 13 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.46 puan aldı.
  • işaret dili kursu açmanızı çok isterim

    4/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bakırköy Halk Eğitimi Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bakırköy Halk Eğitimi Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bakırköy Halk Eğitimi Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Bakırköy Halk Eğitimi Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...