Üsküdar Devlet Hastanesi logo

Tel: (0216) 474 7900

Adres: Barbaros Mh. Veysi Paşa Sokak, No: 14, Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Üsküdar Devlet Hastanesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Barbaros Mah. mahallesinde (Veysi Paşa Sokak) yer alıyor. Üsküdar Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Üsküdar Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Üsküdar Devlet Hastanesi
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.56 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Üsküdar Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Üsküdar Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Üsküdar Devlet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Üsküdar Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...