Tel: (0212) 473 7070

Adres: İÜ Veterinerlik Fakültesi, İ.Ü. Avcılar Kampüsü 34320 Avcılar, İstanbul, Türkiye


İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Üniversite Mah. mahallesinde yer alıyor. İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi
    Toplam 22 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.91 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...