Tel: (0212) 459 2000

Adres: Fatih, Haseki Cd, 34096 Keçihatun, İstanbul, Türkiye


İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

  İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü
  Toplam 6 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.67 puan aldı.
 • 1994 Yılbaşında mitral kapak ameliyatı oldum. Bu güne kadar sağlıklı yaşama imkanı bulmamı borçlu olduğum,
  başta Prof.Dr.Nuran Yazıcıoğlu ve Prof.Dr.Rüstem Olga hocam olmak üzere, o zaman bana emeği geçen herkese bu gün bir kere daha teşekkürlerimi sunuyorum. Bu gün ülkemizin çok önemli kalp merkezlerinden birisi olduğuna şüphe yoktur. Kurucularına bir kere daha şükranla anarken,çalışanlarına da başarılar diliyorum.

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...