Adres: Eminönü, İü, 34116 Süleymaniye, , İstanbul, Türkiye


İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü, İstanbul ili Fatih ilçesinin Süleymaniye Mah. mahallesinde (İü) yer alıyor. İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü

0 görüş var

İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.58 puan almıştır.
İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü
Süleymaniye Mah.İü, Fatih, İstanbul.
İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...