Tel: (0212) 473 7000

Adres: E-5 Karayolu, Üniversitesi Avcılar Kampüsü, 34320, Avcılar, İstanbul, Türkiye


İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Üniversite Mah. mahallesinde (İstanbul Ünv. Avcılar Kampüsü) yer alıyor. İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü
    Toplam 28 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.43 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...