Tel: (0212) 629 1376

Adres: 43 Sok. Barbaros Cad. No: 1 Oto Center Galericiler Sit. Yakını Yüzüncüyıl Mh. Yüzyıl Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


İstanbul Tıp Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin 100. Yıl Mah. mahallesinde (43. Sokak) yer alıyor. İstanbul Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Tıp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Tıp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Tıp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Tıp Merkezi

1 görüş var

  • geldıgımızde cok beklıyoruz randevu sıstemıyle calısırsanız bu sorunun ortadan kalkacagını dusunuyorum tesekkurler....

    Misafir, 28.03.2011 18:48:00

İstanbul Tıp Merkezi adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.73 puan almıştır.
İstanbul Tıp Merkezi
100. Yıl Mah.43. Sokak, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 629 1376 İstanbul Tıp Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Tıp Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...