Tel: (0212) 455 6000

Adres: İstanbul Ticaret Odası, Reşadiye Cad. 34378 Eminönü (Kadıköy vapur iskelesi karşısı), Fatih, , İstanbul, Türkiye


İstanbul Ticaret Odası İTO, İstanbul ili Fatih ilçesinin Hobyar Mah. mahallesinde (Ragıp Gümüşpala Caddesi) yer alıyor. İstanbul Ticaret Odası İTO yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Ticaret Odası İTO nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Ticaret Odası İTO nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Ticaret Odası İTO konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Ticaret Odası İTO

1 görüş var

  • ne diyebilirim ki son derece harika......

    Misafir, 03.03.2011 18:52:00

İstanbul Ticaret Odası İTO adlı mekan, 44 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.25 puan almıştır.
İstanbul Ticaret Odası İTO
Hobyar Mah.Ragıp Gümüşpala Caddesi, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 455 6000 İstanbul Ticaret Odası İTO

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Ticaret Odası İTO ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...