Tel: (0212) 455 6000

Adres: İstanbul Ticaret Odası, Reşadiye Cad. 34378 Eminönü (Kadıköy vapur iskelesi karşısı), Fatih, , İstanbul, Türkiye


İstanbul Ticaret Odası İTO, İstanbul ili Fatih ilçesinin Hobyar Mah. mahallesinde (Ragıp Gümüşpala Caddesi) yer alıyor. İstanbul Ticaret Odası İTO yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Ticaret Odası İTO nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  İstanbul Ticaret Odası İTO
  Toplam 47 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.15 puan aldı.
 • koskoca istanbul ticaret odasının internet sitesi www.ito.org.tr çalışmıyor günlerden beri. Gülermisin ağlarmısın. Gören duyan bir taşranın blog sayfası sanacak. Online bir işlem dahi yapılamayan sitesine bir bilgi almak için bile başvuramıyoruz. Şaka gibi bir durum. Burasıda olmasa alo bile diyemiyeceğiz.

  3/ 5 yıldız
  ,

 • Çalışmayan bir web siteleri... özür dilerim arada sırada çalışıyormuş. Koskoca odanın web sitesi mutelif zamanlarda hiç bir şekilde açılmıyor.

  4/ 5 yıldız
  ,

 • ne diyebilirim ki son derece harika......

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Ticaret Odası İTO nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Ticaret Odası İTO konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Ticaret Odası İTO

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Ticaret Odası İTO ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...