Tel: (0212) 245 6073

Adres: İnönü Cad. No: 65 Gümüşsuyu Mh. Taksim Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Fakültesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Gümüşsuyu Mah. mahallesinde (İnönü Caddesi) yer alıyor. İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Fakültesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Fakültesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Fakültesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Fakültesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Fakültesi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Fakültesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...