Tel: (0212) 518 1700

Adres: İstanbul Tapu Kadastro Müdürlüğü, Binbirdirek Mh. Dizdariye Medrese Sokak No: 10/1 Çemberlitaş/ Fatih, İstanbul, Türkiye


İstanbul Tapu Kadastro Müdürlüğü, İstanbul ili Fatih ilçesinin Mollafenari Mah. mahallesinde (Medrese Çk) yer alıyor. İstanbul Tapu Kadastro Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Tapu Kadastro Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Tapu Kadastro Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Tapu Kadastro Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Tapu Kadastro Müdürlüğü

0 görüş var

İstanbul Tapu Kadastro Müdürlüğü adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.58 puan almıştır.
İstanbul Tapu Kadastro Müdürlüğü
Mollafenari Mah.Medrese Çk, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 518 1700 İstanbul Tapu Kadastro Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Tapu Kadastro Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...