Tel: (0212) 580 4095

Adres: Kartaltepe Mah. Süvari Cad. No: 19 Hükümet Konağı Sefaköy, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


İstanbul Tapu Kadastro Müdürlüğü, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Kartaltepe Mah. mahallesinde (Süvari Caddesi) yer alıyor. İstanbul Tapu Kadastro Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Tapu Kadastro Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İstanbul Tapu Kadastro Müdürlüğü
    Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.63 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Tapu Kadastro Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Tapu Kadastro Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Tapu Kadastro Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Tapu Kadastro Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...