Tel: (0216) 651 6262

Adres: Barbaros Mh. Alaattin Yavaşça Sok. No: 10/1 (burhan Felek Spor Kompleksi), Zeynep Kamil, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Barbaros Mah. mahallesinde yer alıyor. İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü
    Toplam 38 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.34 puan aldı.
  • arıyorum ulaşamıyorum operatör degıstrın utfen bılgı alçağım alamıyorum operatör cok kotu

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...