Tel: (0216) 428 9700

Adres: E-5 Y. No: 333 Türkan Tesisleri Koşuyolu Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


İstanbul Seyahat, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Koşuyolu Mah. mahallesinde (Koşuyolu Caddesi) yer alıyor. İstanbul Seyahat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Seyahat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Seyahat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Seyahat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Seyahat

0 görüş var

İstanbul Seyahat adlı mekan, 35 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
İstanbul Seyahat
Koşuyolu Mah.Koşuyolu Caddesi, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 428 9700 İstanbul Seyahat

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Seyahat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...