Tel: (0216) 383 9899

Adres: Cevizli Cad. No: 10/1 Cevizli İ.Ö.O.Yanı Cevizli Mh. Kartal, , İstanbul, Türkiye


İstanbul Seyahat - Cevizli, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Büyükbakkalköy Mah. mahallesinde (Cevizli Kvş) yer alıyor. İstanbul Seyahat - Cevizli yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Seyahat - Cevizli nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Seyahat - Cevizli nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Seyahat - Cevizli konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Seyahat - Cevizli

0 görüş var

İstanbul Seyahat - Cevizli adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
İstanbul Seyahat - Cevizli
Büyükbakkalköy Mah.Cevizli Kvş, Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 383 9899 İstanbul Seyahat - Cevizli

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Seyahat - Cevizli ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...