Tel: (0212) 252 2900

Adres: Meşrutiyet Caddesi, No: 62 34430 Tepebaşı, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye


İstanbul Sanayi Odası, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Asmalı Mescit Mah. mahallesinde (Adakule İş Merkezi) yer alıyor. İstanbul Sanayi Odası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Sanayi Odası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İstanbul Sanayi Odası
    Toplam 20 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.25 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Sanayi Odası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Sanayi Odası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Sanayi Odası

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Sanayi Odası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...