Tel: (0212) 235 1564

Adres: Piyalepaşa Cad. No:, Pim İş Merkezi Pim/3 Plaza Kat: 10 Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


İstanbul Mümessillik ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Piyalepaşa Mah. mahallesinde (Piyalepaşa Caddesi) yer alıyor. İstanbul Mümessillik ve Dış Ticaret Anonim Şirketi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Mümessillik ve Dış Ticaret Anonim Şirketi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü tekstil, iplik, kumaş ile çocuk, kadın, erkek, hertürlü çamaşır, konfeksiyon ve giyim eşyası ile her türlü konfeksiyon ve giyim eşyası aksesuarlarının, hakiki ve suni deri ve bunlardan mamul her türlü giyim ve süs eşyası ile her türlü ev mefruşat malzemelerinin, her türlü tarım ürünlerinin, her türlü su ürünlerinin, her türlü turistik hatıra eşyasının mümessilliğini, ihracat ve ithalatını, alım satımını ve pazarlamacılığını yapmak Şirketin iştigal mevzuu ile alakalı olarak her türlü gayrimenkul malları ve buna müteallik hakları iktisap etmek, tasarruf etmek, gayrimenkul ve tesisler satın almak, satmak, üzerlerine gerekli binaları inşa etmek, ettirmek, kiralamak, kira mukavelelerini tapuya şerh ettirmek, ipotek tesis etmek ve lehine ipotek almak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    İstanbul Mümessillik ve Dış Ticaret Anonim Şirketi
    Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.36 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Mümessillik ve Dış Ticaret Anonim Şirketi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Mümessillik ve Dış Ticaret Anonim Şirketi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Mümessillik ve Dış Ticaret Anonim Şirketi